Dekarz - Fachmann für Dachdeckung

Vor 6 Tagen

Aadorf, Thurgau, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

Aplikuj do NJU JOB Sp. z o.o. na stanowisko dekarza.

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego dekarza, który będzie odpowiedzialny za krycie dachów, ich konserwację i naprawę, a także montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku dekarza
  • doświadczenie w pracy na międzynarodowych projektach
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 34-38 CHF brutto/godz + 18 CHF netto dieta/d
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt ok CHF/tyg)
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

  • Aadorf, Thurgau, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

    NJU JOB Sp. z o.o. sucht für ihre Kunden einen erfahrenen Dekarz, der sich auf die Arbeit mit Dächern spezialisiert hat.Hauptruf des Arbeitgebers: Wir suchen einen Fachmann, der sich auf die Arbeit mit Dächern spezialisiert hat und Erfahrung in der Dachdeckung, -instandsetzung und -wartung hat.Verantwortlichkeiten:Die Dachdeckung, -instandsetzung und...