Montażowiec mebli kuchennych

Vor 5 Tagen

Bern, Bern, Schweiz SWISS RECRUITER SP. Z O.O. Vollzeit

Swiss Recruiter Sp. z o.o. jest wiodącą firmą rekrutacyjną, która współpracuje z największymi firmami w sektorze budowlanym, przemysłowym i IT. Nasza firma oferuje pełną umowę o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno-emerytalnymi.

Stanowisko: Stolarz - Monter Kuchni

Obowiązki:

  • Montaż mebli kuchennych i innych mebli
  • Naprawa mebli
  • Montaż mebli u klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku (min. 3 lata)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych (stolarskich)
  • Samodzielność i efektywność
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno-emerytalnymi
  • Stawka brutto: od 33 do 38 CHF / godz. + dieta dzienna 13-18 CHF
  • Organizacja zakwaterowania
  • Prace długoterminową
  • Pomoc w meldunkach i ubezpieczeniach
  • Codziennie wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Wypłaty tygodniowe

Informacje dodatkowe:

  • Praca w całej niemieckojęzycznej Szwajcarii
  • Zurich, Bern, Luzern, Baden, Basel, St.Gallen, Wintherthur, Zug

  • Bern, Bern, Schweiz SWISS RECRUITER SP. Z O.O. Vollzeit

    Swiss Recruiter Sp. z o.o. jest wiodącą firmą rekrutacyjną, która współpracuje z największymi firmami w sektorze budowlanym, przemysłowym i IT. Nasza firma oferuje pełną umowę o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno-emerytalnymi.Stanowisko: Stolarz - Monter KuchniObowiązki:Montaż mebli kuchennych i innych mebliNaprawa mebliMontaż mebli u...