Montażysta opon

Vor 6 Tagen

Zürich, Zürich, Schweiz PolFach Vollzeit
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego montażysty opon i serwisanta układu hamulcowego do pracy w warsztacie wulkanizacyjnym w Sulgen w Szwajcarii.

Obowiązki
  • Wymiana i wyważanie opon samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych
  • Naprawa felg i opon
  • Konserwacja i magazynowanie kół
  • Drobne prace mechaniczne, głównie serwis układu hamulcowego (wymiana klocków, tarcz, części, płynów)
Wymagania
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w szczególności w montażu opon i serwisie układu hamulcowego
  • Umiejętność obsługi narzędzi takich jak montażownica, wyważarka, klucze (pneumatyczne, dynamometryczne) oraz podnośniki
  • Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)
  • Prawo jazdy kat. B wymagane, kat. C lub C+E mile widziane
  • Dobry stan zdrowia, umiejętność pracy w szybkim tempie i w zespole
Oferujemy
  • Szwajcarska umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi
  • 21 dni płatnego urlopu
  • Wypłata nadgodzin lub ich kumulacja w "banku godzin" (Zeitkonto) zapewniająca stałe wynagrodzenie poza sezonem
  • Stawka brutto: 23–25 CHF/godz. (zależnie od kwalifikacji i stażu)
  • Miesięczne wynagrodzenie netto: 3100–3400 CHF (w zależności od stawki i godzin)

  • Montażysta opon

    Vor 6 Tagen

    Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego montażysty opon i serwisanta układu hamulcowego do pracy w warsztacie wulkanizacyjnym w Sulgen w Szwajcarii.ObowiązkiWymiana i wyważanie opon samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanychNaprawa felg i oponKonserwacja i magazynowanie kółDrobne prace mechaniczne, głównie serwis układu...