Dekarz/ blacharz

vor 2 Wochen

Bern, Bern, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

Agencja zatrudnienia NJU JOB Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko dekarza.

Stanowisko: Dekarz/ blacharz

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac związanych z kryciem dachów, konserwacją i naprawą dachów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dekarza powyżej 3 lat.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Doświadczenie w pracy na międzynarodowych projektach.
  • Prawo jazdy i własny samochód.

Oferta:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę zgodnie z szwajcarskimi warunkami.
  • Wynagrodzenie: 38 CHF brutto/godz + 16 CHF netto dieta/d.
  • Zorganizowanie zakwaterowania (koszt ok. 200 CHF/tyg).
  • Pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia.

  • Bern, Bern, Schweiz PolFach Vollzeit

    Opis PracyPoszukujemy doświadczonego Dekarza / Blacharza do dachów spadzistych, który będzie pracował w delegacji na terenie Szwajcarii. Praca obejmuje montaż konstrukcji dachowych, pokrycia dachów spadzistych / stromych, montaż okien dachowych, wyłazów i świetlików, obróbki blacharskie pokryć dachów i ścian oraz montaż rynien i instalacji...

  • Dekarz/ blacharz

    vor 1 Woche

    Aplikuj do NJU JOB Sp. z o.o. na stanowisko dekarza!Opis stanowiskaPoszukujemy doświadczonego dekarza, który będzie odpowiedzialny za krycie dachów, konserwację i naprawę dachów. Aplikuj, jeśli masz:komunikatywną znajomość języka niemieckiegoponad 3 lata doświadczenia na stanowisku dekarzadoświadczenie w pracy na międzynarodowych...