Stolarz budowlany

Vor 7 Tagen

Zug, Zug, Schweiz Sedulus Sp. z o.o. Vollzeit

Poszukujemy doświadczonego stolarza budowlanego

109138

Obowiązki

  • Montaż konstrukcji drewnianych
  • Wyposażenie wnętrz z drewna
  • Montaż więźb dachowych
  • Rekonstrukcja domów drewnianych
  • Praca w Szwajcarii (Luzerna, Schwyz, Zug)

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1)
  • Doświadczenie w pracy jako stolarz budowlany na terenie Niemiec lub Szwajcarii i Austrii
  • Samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)
  • Sprawność fizyczna
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Szwajcarską umowę o pracę
  • Wynagrodzenie; od 33CHF do 38CHF brutto/h
  • Pracę 40 godzin w tygodniu
  • Mozliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
  • Stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową
  • Bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • Mozliwość zdobycia certyfikatów, które potwierdzają umiejętności zawodowe

  • Stolarz budowlany

    Vor 7 Tagen

    Praca w branży budowlanej109138Opis stanowiskaMontaż konstrukcji drewnianych, wyposażenie wnętrz z drewna, montaż więźb dachowych, rekonstrukcja domów drewnianych Praca w Szwajcarii (Luzerna, Schwyz, Zug) Wymaganiakomunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1) doświadczenie w pracy jako stolarz budowlany na terenie Niemiec lub Szwajcarii i...