Operatora Produkcji

vor 2 Wochen

BrigGlis, Schweiz Adecco Vollzeit

Dla naszego klienta z branży chemicznej poszukujemy
**Operatora Produkcji (m/k) 100%**:
**Twoje Obowiązki**
- Jako Operator będziesz podlegać bezpośrednio Liderowi Zespołu i będziesz odpowiedzialny za obsługę oraz monitorowanie złożonych procesów produkcyjnych bio-GMP.
- Wsparcie procesu produkcyjnego od samego początku
- Obsługa procesów produkcyjnych i powiązanego sprzętu zgodnie z GMP, GDP i wytycznymi bezpieczeństwa
- Wykonywanie czynności związanych z czyszczeniem i konserwacją
- Monitorowanie, śledzenie procesów produkcyjnych oraz informowanie przełożonych i inne jednostki zgodnie z instrukcjami operacyjnymi
- Rozpoznawanie, interpretowanie i eliminowanie usterek oraz odchyleń
- Samodzielne przeprowadzanie analiz na miejscu pracy
- Dokumentowanie i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z GMP i GDP

**Twój profil**
- Umiesz kontrolować rozwój produkcji, w stresowych sytuacjach jesteś w kontakcie z różnymi innymi działami (inżynierowie bioprocesów, inżynierowie MSAT, QA itp.).
- Ukończyłeś szkołę techniczną jako technik chemik, mechanik maszyn lub masz już doświadczenie w wymaganym środowisku.
- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym podlegającym regulacjom GMP lub rozpoczęcie kariery po ukończeniu szkoły
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Dobra znajomość GMP
- Dążenie do ciągłego doskonalenia i proaktywne działanie w miejscu pracy
- Niezależny, samodzielny, elastyczny, dokładny i czysty sposób pracy
- Gotowość do pracy w modelu 2-zmianowym

**Ihre Perspektiven**
- Interesującą i zróżnicowaną pracę
- Przyjemną atmosferę pracy wspieraną przez nasze wartości korporacyjne
- Regulowane godziny pracy z elastycznym czasem pracy od poniedziałku do piątku
- Atrakcyjne warunki pracy

**Ihr Kontakt**

Frau Malgorzata Rawicka, Trainee, beantwortet Ihre Fragen gerne unter der Nummer +41 58 233 2300.

Bitte bewerben Sie sich direkt online.

Beziehen Sie sich dabei bitte auf die Referenznummer 043-MLRA-180111-4-DE.