Technik Serwisowy

vor 3 Wochen

Steffisburg, Schweiz Fritz Studer AG Vollzeit

Grupa UNITED GRINDING jest jednym z wiodących na świecie producentów szlifierek, obrabiarek do obróbki elektroiskrowej, maszyn laserowych, maszyn pomiarowych oraz obrabiarek do produkcji addytywnej. Dzięki około 2,5 tys. pracowników w ponad 20 centrach produkcyjnych, serwisowych i dystrybucyjnych ta grupa przedsiębiorstw charakteryzuje się zorientowaniem na klienta i sprawnym funkcjonowaniem.

**W CELU WZMOCNIENIA NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO**
**Technik Serwisowy (Polska) (m/k/i)**:
**Twój zakres obowiązków**:

- Uruchamianie maszyn standardowych i specjalnych
- Szkolenie klientów
- Naprawy, konserwacje
- Usuwanie usterek
- Wdrażanie projektów
- Praca w zastępstwie regionalnego kierownika serwisu (ok. 10%)

**Ihre Qualifikationen**:

- Ukończone kształcenie zawodowe jako mechatronik lub w porównywalnym zawodzie z talentem w zakresie mechaniki
- Kilka lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość języka polskiego, pożądana znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego i czeskiego będzie dodatkowym atutem
- Dyspozycyjność, gotowość do podróży, zorientowanie na klienta, samodzielność w pracy
- Twoja praca będzie wykonywana głównie w Polsce i wiązała się również z gotowością do podróży po całym świecie

**Wir bieten**:

- Różnorodne i odpowiedzialne zadania w międzynarodowym środowisku
- Nowoczesne warunki pracy i rozbudowane świadczenia socjalne wraz z dobrymi możliwościami doskonalenia zawodowego

Czujesz, że sprostasz temu wielowymarowemu wyzwaniu? Jeśli tak, z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację online.

**Fritz Studer AG**:
Nadine Burri **
Postfach 177
3602 Thun
Tel. +41 33 439 13 14