Spawacz TIG

Gefunden in: GoWork PL S2 - vor 1 Woche

Sankt Moritz, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich szwajcarskich klientów kandydatów na stanowisko: spawacz.

Spawacz TIG

Obowiązki

  • Spawanie rurociągów. Praca na zewnątrz

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ponad 5 lat doświadczenia na stanowisku spawacza
  • umiejętność spawania różnymi metodami (MIG/MAG/TIG)
  • posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 35 CHF brutto/godz + 60 CHF netto diety/d
  • zorganizowanie zakwaterowania (ok. 150-200 CHF/tyg)
  • pomoc koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

  • Spawacz MIG/MAG/od zaraz

    Sankt Gallen, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

    Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko: Spawacz.Praca w warsztacieMateriał:stal chromowana60-70h tygodniowo Spawacz MIG/MAG/od zarazObowiązki trasowanie, cięcie (blach, prętów, rur), prostowanie, piłowanie,...