Ślusarz

vor 3 Wochen

Thun, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko ślusarz.

Ślusarz

Obowiązki

  • trasowanie, cięcie (blach, prętów, rur), prostowanie, piłowanie, wiercenie, gwintowanie, spawanie, klejenie i lutowanie.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ponad 4 lat doświadczenia na stanowisku ślusarza/spawacza
  • umiejętność spawania różnymi metodami miga/mag/tig
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 34-36 CHF brutto/godz + 16 CHF netto diety dziennej
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt ok. 150-200 CHF/tyg)
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

  • Ślusarz/spawacz

    Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu 28666) poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko ślusarz monter Ślusarz/spawaczObowiązki trasowanie, cięcie (blach, prętów, rur), prostowanie, piłowanie, wiercenie, gwintowanie, spawanie, klejenie i lutowanie. ...