Pracownicy drogowi

vor 1 Woche

Aarau, Aargau, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko Pracownik drogowy

Obowiązki

  • Po przygotowaniu materiałów cieśla konstrukcyjny przystępuje do montażu konstrukcji drewnianej. Wymaga to precyzyjnego łączenia elementów za pomocą narzędzi i technik ciesielskich, takich jak wycinanie łączników, wiercenie otworów i mocowanie elementów przy użyciu śrub, gwoździ lub kleju

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • wykształcenia kierunkowe techniczne mile widziane
  • ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku pracownika drogowego
  • doświadczenie w pracach drogowych, ziemnych
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 30 CHF brutto/godz + 16 CHF netto dieta dzienna
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt ok CHF/tyg)
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

  • Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv w j. niemieckim
  • Tel:
  • Tel:
  • NJU JOB (KRAZ