Monter Opon Samochodowych

vor 2 Wochen

Bern, Bern, Schweiz Rekrutacja Kozów Vollzeit

TEAM LEADER - PROWADZĄCY ZESPÓŁ MONTER OPON SAMOCHODOWYCH - SZWAJCARIA.SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.Szwajcarski Pracodawca zatrudni Team Leaderów do prowadzenia Drużyn Zespołów 2 - 4 Osobowych przy Wymianie Opon Samochodowych.Rozmowy Rekrutacyjne Maj i Czerwiec 2024.Po Pozytywnej Rozmowie RekrutacyjnejSzkolenie Team Leaderów odbedzie sie w Lipcu / Sierpniu 2024.

Monter Opon Samochodowych ( Team Leader )

Obowiązki

  • ZADANIA - ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI
  • Obsługa Komputera , Precyzyjny Odczyt i przekazanie Zespołowi
  • Niezbędnych Danych z Komputera potrzebnych do Wymiany Opon w Samochodzie.
  • Odpowiedzialność za TEAM pod względem Bezpieczeństwa Pracy.
  • Znajomość Zasad BHP.
  • Odpowiedzialność za TEAM - ZESPÓŁ pod wzgledem Wykonania Zadań.

Wymagania

  • Doświadczenie w Branży min. 1 Rok.
  • Znajomość Niemieckiego jest Wymagana Poziom A2 - Komunikatywny w Rozmowie.
  • Znajomość jęz. angielskiego nie jest przez Pracodawcę Akceptowana.

Oferujemy

  • Rozmowy Rekrutacyjne Czerwiec 2024.
  • Po Pozytywnej Rozmowie Rekrutacyjnej
  • Szkolenie Team Leaderów odbedzie sie w Lipcu / Sierpniu 2024.
  • Zatrudnienie od Pazdziernik / Listopad Wymiana Opon Letnich na Zimowe.
  • Zatrudnienie od Marzec / Kwiecien Wymiana Opon Zimowych na Letnie.
  • Miedzy Dwoma Okresami Zatrudnienia przy Wymianie Opon mozliwe jest
  • Zatrudnienie Pracownika w innej Branzy np. Motoryzacyjnej.
  • PRACODAWCA
  • Szwajcarska Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.
  • Stawka CHF brutto / godz. w Zależności od Wieku i Doświadczenia.
  • WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.
  • Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
  • Kwota Kwatery od CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.

  • Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.
  • Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.
  • Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie
  • aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej ze Zdjęciem Kandydata
  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
  • APLIKACJE CV
  • E-mail Aplikuj
  • BIURO T T

  • Bern, Bern, Schweiz Rekrutacja Kozów Vollzeit

    TEAM LEADER - PROWADZĄCY ZESPÓŁ MONTER OPON SAMOCHODOWYCH - SZWAJCARIA.SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.Szwajcarski Pracodawca zatrudni Team Leaderów do prowadzenia Drużyn Zespołów 2 - 4 Osobowych przy Wymianie Opon Samochodowych.Rozmowy Rekrutacyjne Maj i Czerwiec 2024.Po Pozytywnej Rozmowie RekrutacyjnejSzkolenie Team Leaderów...