Spawacz MIG/MAG

vor 1 Woche

Aarau, Aargau, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko Spawacz MIG/MAG

Obowiązki

  • Spawacz MIG/MAG

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • ponad 3 lat doświadczenia na stanowisku spawacza
  • umiejętność spawania różnymi metodami (MIG/MAG/TIG)
  • posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych
  • umiejętność czytania planów
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • wynagrodzenie: 35-36 CHF brutto/godz + 18 CHF netto diety/d
  • zorganizowanie zakwaterowania (koszt 200 CHF/tyg)
  • pomoc koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

  • Osoby zainteresowane zapraszam do wysyłania cv w j. niemieckim
  • Tel:
  • Tel:
  • WhatsApp:
  • NJU JOB (KRAZ

  • Schweisser EFZ

    vor 1 Woche

    Aarau, Aargau, Schweiz kollabo AG Vollzeit

    Unser Auftraggeber aus Aarau steht für traditionelles Handwerk und innovative Technologie. Der mittelgrosse Betrieb ist tätig im Bereich des Metallbaus. Deine AufgabenDurchführung von Schweissarbeiten (MIG und MAG) Montage von verschiedenen Metallkonstruktionen Herstellung von Metallkonstruktionen Sicherstellung der Qualität der verschweissten...

    vor 2 Wochen

    Aarau, Schweiz kollabo AG Vollzeit

    Unser Auftraggeber aus Aarau steht für traditionelles Handwerk und innovative Technologie. Der mittelgrosse Betrieb ist tätig im Bereich des Metallbaus. Deine Aufgaben Durchführung von Schweissarbeiten (MIG und MAG) Montage von verschiedenen Metallkonstruktionen Herstellung von Metallkonstruktionen Sicherstellung der Qualität der verschweissten...