Rolnik

vor 2 Wochen

Luzern, Luzern, Schweiz Mywork Poland Sp. z o.o. Vollzeit

Szwajcarska Agencja Pośrednictwa Pracy MyWork AG z siedzibą w Bern poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko:ROLNIK

Rolnik

Obowiązki

  • typowe w gospodarstwie rolnym

Wymagania

  • doświadczenie w pracach w gospodarstwie rolnym min. 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g poleceń pracodawcy,

Oferujemy

  • szwajcarską umowę o pracę
  • wynagrodzenie ok CHF netto miesięcznie
  • organizację BEZPŁATNEGO zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu, także na stałe
  • cotygodniowe wypłaty na konto
  • pozwolenie na pracę na terenie Szwajcarii
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

  • Możliwość podjęcia pracy od lub w późniejszym terminie
  • Ilość miejsc: 3
  • Miejsce pracy: 6014 Luzern
  • Więcej informacji pod nr tel w godz. od 8:00 do 18:00 lub na Aplikuj
  • JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.