Stażysta w Dziale Rozliczeń

vor 2 Wochen

Emmen, Luzern, Schweiz ALSO Vollzeit

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT.

Twój zakres obowiązków:

Raportowanie, uzgadnianie oraz rozliczanie wykorzystanych rabatów producenckich Ewidencjonowanie oraz wprowadzanie rabatów do systemu ERP Weryfikacja cen zakupu oraz cen magazynowych, monitorowanie marży Bieżący kontakt z dostawcami w zakresie rozliczenia budżetów marketingowych oraz rabatów towarowych Kontrola poprawności raportów magazynowych oraz sprzedażowych

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe – w toku (księgowość, controlling itp.) Znajomość pakietu MS Office, w przede wszystkim MS Excel Umiejętności analityczne oraz zdolność wyciągania logicznych wniosków z dostępnych źródeł Odpowiedzialność, organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole Dokładność oraz dbałość o szczegóły Inicjatywę w poszukiwaniu nowych rozwiązań Umiejętność pracy pod presją czasu Znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)

To oferujemy:

Umowę zlecenie Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, przyjazną atmosferę pracy Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju

  • Emmen, Schweiz ALSO Vollzeit

    ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Twój zakres obowiązków: Raportowanie, uzgadnianie oraz rozliczanie wykorzystanych rabatów producenckich Ewidencjonowanie oraz wprowadzanie rabatów do systemu ERP Weryfikacja cen zakupu oraz cen magazynowych, monitorowanie marży Bieżący kontakt z...