Monter Rusztowań

vor 2 Wochen

Zürich, Zürich, Schweiz Socpol Vollzeit
Socpol HR(cert dla szwajcarskiego pracodawcy poszukuje pracownika na stanowisko:
**Monter rusztowań**:
Mile widziany 2 osobowy zespół

miejsce pracy: Zurich, Bern

**Zadania**:

- Montaż i demontaż rusztowań na budowach
- Załadunek i rozładunek rusztowań na budowie
- Transport rusztowań ciężarówką

**Wymagane**:

- Doświadczenie zawodowe min. 3 lata
- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. C lub CE
- Własny samochód

**Pracodawca Oferuje**:

- szwajcarska umowa o pracę
- Wynagrodzenie brutto: 31,0 CHF / godz.
- Dieta netto 16,0 CHF / dzień pracy
- Pracodawca organizuje zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim z załączeniem klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. Agencję Pracy "SOCPOL HR" oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie."

  • Zürich, Zürich, Schweiz NJU JOB Sp. z o.o. Vollzeit

    Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko: Monter rusztowań. Monter rusztowań z doświadczeniemObowiązki Montaż oraz demontaż rusztowań budowlanych z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwaWymaganiakomunikatywna znajomość języka niemieckiegoponad 2 lata doświadczenia na stanowisku montera...

  • Monter Rusztowań

    Zürich, Zürich, Schweiz SWISS RECRUITER SP. Z O.O. Vollzeit

    SWISS RECRUITER SP. Z O.O. (KRAZ Jesteśmy wiodącą firmą, która prowadzi rekrutacje głównie dla największych Szwajcarskich firm z branży budowlanej, przemysłowej oraz branży technologii informacyjnych (IT). Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez Szwajcarską firmę z pełną Szwajcarską umową o pracę.Dzięki dużemu doświadczeniu w...

    Agencja zatrudnienia NJU JOB (nr wpisu poszukuje dla swoich klientów kandydatów na stanowisko stolarz 6x Monter mebli/ stolarzObowiązkiWykonanie wszelkich konstrukcji z drewna niezbędnych na placu budowy np. kobyłek, pomostów roboczych i często także rusztowań Wymaganiakomunikatywna znajomość języka niemieckiego wykształcenia kierunkowe...